Deze website maakt gebruikt van javascript. Zonder javascript in te schakelen zult u de website niet optimaal kunnen gebruiken.

Renners Tour de France 2023

Rugnr unsorted unsorted Renner up Land Team unsorted Team unsorted Punten unsorted
202 Jonas Abrahamsen NO UXT Uno-X Pro Cycling Team 10
51 Klimmer Julian Alaphilippe FR SOQ Soudal - Quick Step 1
42 Andrey Amador CR EFE EF Education - EasyPost 0
133 Alex Aranburu Deba ES MOV Movistar Team 0
63 Nikias Arndt DE TBV Bahrain - Victorious 0
52 Tijdrijder Kasper Asgreen DK SOQ Soudal - Quick Step 27
7 Dylan van Baarle NL TJV Jumbo-Visma 0
141 Kopman Romain Bardet FR DSM Team DSM 5
171 Klimmer Warren Barguil FR ARK Team Arkéa Samsic 8
64 Sprinter Phil Bauhaus DE TBV Bahrain - Victorious 36
2 Tiesj Benoot BE TJV Jumbo-Visma 8
21 Klassementsrenner Egan Arley Bernal Gomez CO IGD INEOS Grenadiers 0
92 Clément Berthet FR ACT AG2R Citroën Team 6
43 Tijdrijder Alberto Bettiol IT EFE EF Education - EasyPost 3
172 Jenthe Biermans BE ARK Team Arkéa Samsic 0
65 Klassementsrenner Pello Bilbao ES TBV Bahrain - Victorious 45
12 Tijdrijder Mikkel Bjerg DK UAD UAE Team Emirates 0
212 Sprinter Edvald Boasson Hagen NO TEN TotalEnergies 0
152 Guillaume Boivin CA IPT Israel - Premier Tech 0
192 Sprinter Cees Bol NL AST Astana Qazaqstan Team 11
72 Emanuel Buchmann DE BOH BORA - hansgrohe 8
213 Mathieu Burgaudeau FR TEN TotalEnergies 24
112 Lilian Calmejane FR ICW Intermarché - Circus - Wanty 0
182 Tijdrijder Victor Campenaerts BE LTD Lotto Dstny 1
41 Richard Carapaz EC EFE EF Education - EasyPost 0
22 Tijdrijder Jonathan Castroviejo ES IGD INEOS Grenadiers 0
53 Tijdrijder Rémi Cavagna FR SOQ Soudal - Quick Step 5
191 Sprinter Mark Cavendish GB AST Astana Qazaqstan Team 23
173 Clément Champoussin FR ARK Team Arkéa Samsic 0
203 Anthon Charmig DK UXT Uno-X Pro Cycling Team 0
44 Klassementsrenner Esteban Chaves CO EFE EF Education - EasyPost 6
81 Klassementsrenner Giulio Ciccone IT TFS Lidl - Trek 12
153 Simon Clarke AU IPT Israel - Premier Tech 0
122 Sprinter Bryan Coquard FR COF Cofidis 29
45 Sprinter Magnus Cort Nielsen DK EFE EF Education - EasyPost 0
93 Benoit Cosnefroy FR ACT AG2R Citroën Team 0
113 Klassementsrenner Rui Costa PT ICW Intermarché - Circus - Wanty 0
162 Tijdrijder Lawson Craddock US JAY Team Jayco AlUla 8
214 Steff Cras BE TEN TotalEnergies 1
183 Jasper De Buyst BE LTD Lotto Dstny 4
193 David De la Cruz Melgarejo ES AST Astana Qazaqstan Team 1
54 Tim Declercq BE SOQ Soudal - Quick Step 0
142 Sprinter John Degenkolb DE DSM Team DSM 0
174 Anthony Delaplace FR ARK Team Arkéa Samsic 0
55 Dries Devenyns BE SOQ Soudal - Quick Step 0
94 Stan Dewulf BE ACT AG2R Citroën Team 0
102 Silvan Dillier CH ADC Alpecin-Deceuninck 0
143 Matthew Dinham AU DSM Team DSM 0
163 Luke Durbridge AU JAY Team Jayco AlUla 0
144 Alexander Edmondson AU DSM Team DSM 0
145 Nils Eekhoff NL DSM Team DSM 6
184 Pascal Eenkhoorn NL LTD Lotto Dstny 12
181 Sprinter Caleb Ewan AU LTD Lotto Dstny 22
194 Yevgeniy Fedorov KZ AST Astana Qazaqstan Team 0
215 Valentin Ferron FR TEN TotalEnergies 0
23 Klimmer Omar Fraile Matarranz ES IGD INEOS Grenadiers 0
185 Frederik Frison BE LTD Lotto Dstny 0
95 Felix Gall AT ACT AG2R Citroën Team 41
82 Tony Gallopin FR TFS Lidl - Trek 0
31 Klassementsrenner David Gaudu FR GFC Groupama - FDJ 10
32 Kévin Geniets LU GFC Groupama - FDJ 0
123 Simon Geschke DE COF Cofidis 0
111 Sprinter Biniam Ghirmay Hailu ER ICW Intermarché - Circus - Wanty 15
103 Michael Gogl AT ADC Alpecin-Deceuninck 0
164 Sprinter Dylan Groenewegen NL JAY Team Jayco AlUla 39
14 Felix Großschartner AT UAD UAE Team Emirates 0
186 Jacopo Guarnieri IT LTD Lotto Dstny 0
132 Klimmer Rúben Guerreiro PT MOV Movistar Team 10
175 Simon Guglielmi FR ARK Team Arkéa Samsic 2
66 Klimmer Jack Haig AU TBV Bahrain - Victorious 0
73 Marco Haller AT BOH BORA - hansgrohe 0
146 Christopher Hamilton AU DSM Team DSM 0
165 Chris Harper AU JAY Team Jayco AlUla 4
104 Quinten Hermans BE ADC Alpecin-Deceuninck 0
71 Klassementsrenner Jai Hindley AU BOH BORA - hansgrohe 36
154 Hugo Houle CA IPT Israel - Premier Tech 0
134 Gorka Izagirre ES MOV Movistar Team 0
124 Klimmer Ion Izagirre ES COF Cofidis 15
56 Sprinter Fabio Jakobsen NL SOQ Soudal - Quick Step 8
204 Tobias Halland Johannessen NO UXT Uno-X Pro Cycling Team 23
135 Klassementsrenner Matteo Jorgenson US MOV Movistar Team 18
74 Klassementsrenner Bob Jungels LU BOH BORA - hansgrohe 0
166 Christopher Juul-Jensen DK JAY Team Jayco AlUla 0
3 Klassementsrenner Wilco Kelderman NL TJV Jumbo-Visma 1
84 Alex Kirsch LU TFS Lidl - Trek 0
75 Patrick Konrad AT BOH BORA - hansgrohe 0
105 Søren Kragh Andersen DK ADC Alpecin-Deceuninck 0
201 Sprinter Alexander Kristoff NO UXT Uno-X Pro Cycling Team 11
33 Tijdrijder Stefan Küng CH GFC Groupama - FDJ 0
4 Klimmer Sepp Kuss US TJV Jumbo-Visma 6
24 Michal Kwiatkowski PL IGD INEOS Grenadiers 18
15 Vegard Stake Laengen NO UAD UAE Team Emirates 0
125 Victor Lafay FR COF Cofidis 20
57 Tijdrijder Yves Lampaert BE SOQ Soudal - Quick Step 0
62 Klassementsrenner Mikel Landa Meana ES TBV Bahrain - Victorious 6
5 Sprinter Christophe Laporte FR TJV Jumbo-Visma 7
216 Klimmer Pierre Latour FR TEN TotalEnergies 12
34 Olivier Le Gac FR GFC Groupama - FDJ 0
85 Juan Pedro Lopez Perez ES TFS Lidl - Trek 0
176 Matis Louvel FR ARK Team Arkéa Samsic 0
195 Klassementsrenner Alexey Lutsenko KZ AST Astana Qazaqstan Team 4
35 Klimmer Valentin Madouas FR GFC Groupama - FDJ 0
16 Klimmer Rafal Majka PL UAD UAE Team Emirates 4
121 Klassementsrenner Guillaume Martin FR COF Cofidis 9
25 Daniel Felipe Martínez CO IGD INEOS Grenadiers 4
131 Klimmer Enric Mas Nicolau ES MOV Movistar Team 0
76 Sprinter Jordi Meeus BE BOH BORA - hansgrohe 28
114 Kopman Louis Meintjes ZA ICW Intermarché - Circus - Wanty 0
167 Luka Mezgec SI JAY Team Jayco AlUla 7
67 Matej Mohorič SI TBV Bahrain - Victorious 25
196 Gianni Moscon IT AST Astana Qazaqstan Team 0
177 Sprinter Luca Mozzato IT ARK Team Arkéa Samsic 14
136 Gregor Mühlberger AT MOV Movistar Team 0
58 Michael Mørkøv DK SOQ Soudal - Quick Step 0
96 Oliver Naesen BE ACT AG2R Citroën Team 0
155 Krists Neilands LV IPT Israel - Premier Tech 8
91 Klassementsrenner Ben O'connor AU ACT AG2R Citroën Team 20
137 Tijdrijder Nelson Oliveira PT MOV Movistar Team 0
217 Daniel Oss IT TEN TotalEnergies 0
36 Quentin Pacher FR GFC Groupama - FDJ 0
97 Aurélien Paret Peintre FR ACT AG2R Citroën Team 0
86 Sprinter Mads Pedersen DK TFS Lidl - Trek 47
138 Antonio Pedrero ES MOV Movistar Team 5
126 Anthony Perez FR COF Cofidis 0
98 Nans Peters FR ACT AG2R Citroën Team 0
115 Adrien Petit FR ICW Intermarché - Circus - Wanty 0
106 Sprinter Jasper Philipsen BE ADC Alpecin-Deceuninck 100
178 Laurent Pichon FR ARK Team Arkéa Samsic 0
26 Klimmer Thomas Pidcock GB IGD INEOS Grenadiers 15
37 Klassementsrenner Thibaut Pinot FR GFC Groupama - FDJ 22
101 Sprinter Mathieu van der Poel NL ADC Alpecin-Deceuninck 0
68 Wout Poels NL TBV Bahrain - Victorious 15
11 Kopman Tadej Pogačar SI UAD UAE Team Emirates 88
77 Nils Politt DE BOH BORA - hansgrohe 0
78 Sprinter Danny van Poppel NL BOH BORA - hansgrohe 5
46 Klassementsrenner Neilson Powless US EFE EF Education - EasyPost 5
168 Elmar Reinders NL JAY Team Jayco AlUla 0
127 Alexis Renard FR COF Cofidis 0
107 Jonas Rickaert BE ADC Alpecin-Deceuninck 0
27 Klassementsrenner Carlos Rodriguez Cano ES IGD INEOS Grenadiers 20
211 Sprinter Peter Sagan SK TEN TotalEnergies 3
197 Klimmer Luis León Sánchez ES AST Astana Qazaqstan Team 0
156 Nicholas Schultz AU IPT Israel - Premier Tech 0
47 James Shaw GB EFE EF Education - EasyPost 10
87 Quinn Simmons US TFS Lidl - Trek 0
108 Ramon Sinkeldam NL ADC Alpecin-Deceuninck 0
83 Mattias Skjelmose DK TFS Lidl - Trek 18
116 Dion Smith NZ ICW Intermarché - Circus - Wanty 0
17 Klimmer Marc Soler ES UAD UAE Team Emirates 0
157 Sprinter Corbin Strong NZ IPT Israel - Premier Tech 4
88 Sprinter Jasper Stuyven BE TFS Lidl - Trek 0
198 Harold Alfonso Tejada Canacue CO AST Astana Qazaqstan Team 3
117 Mike Teunissen NL ICW Intermarché - Circus - Wanty 0
158 Tijdrijder Dylan Teuns BE IPT Israel - Premier Tech 6
205 Rasmus Tiller NO UXT Uno-X Pro Cycling Team 3
18 Sprinter Matteo Trentin IT UAD UAE Team Emirates 5
206 Torstein Træen NO UXT Uno-X Pro Cycling Team 0
218 Anthony Turgis FR TEN TotalEnergies 0
28 Ben Turner GB IGD INEOS Grenadiers 0
48 Klimmer Rigoberto Urán CO EFE EF Education - EasyPost 0
6 Tijdrijder Wout Van Aert BE TJV Jumbo-Visma 54
38 Lars Van Den Berg NL GFC Groupama - FDJ 0
187 Maxim Van Gils BE LTD Lotto Dstny 12
8 Nathan Van Hooydonck BE TJV Jumbo-Visma 0
147 Kevin Vermaerke US DSM Team DSM 0
188 Florian Vermeersch BE LTD Lotto Dstny 0
1 Kopman Jonas Vingegaard DK TJV Jumbo-Visma 71
148 Sprinter Sam Welsford AU DSM Team DSM 1
208 Gregaard Jonas Wilsly DK UXT Uno-X Pro Cycling Team 3
151 Klimmer Michael Woods CA IPT Israel - Premier Tech 26
69 Tijdrijder Fred Wright GB TBV Bahrain - Victorious 0
207 Søren Wærenskjold NO UXT Uno-X Pro Cycling Team 3
19 Klassementsrenner Adam Yates GB UAD UAE Team Emirates 38
161 Kopman Simon Yates GB JAY Team Jayco AlUla 45
118 Georg Zimmermann DE ICW Intermarché - Circus - Wanty 12
128 Sprinter Axel Zingle FR COF Cofidis 0

Legenda / filter

Type renner
Alle
Kopman Kopman
Klassementsrenner Klassementsrenner
Klimmer Klimmer
Sprinter Sprinter
Tijdrijder Tijdrijder